Powrót do zawodowej służby

Tutaj trafiają wszystkie tematy utworzone przez nowo zarejestrowanych użytkowników. Pozostali użytkownicy mogą pisać do wszystkich innych działów.

Powrót do zawodowej służby

Postautor: kazimierz88 » 17 wrz 2013, 22:13

Witam. Jestem podoficerem rezerwy od ok 2 lat, od ponad roku staram się o powrót do zawodowej służby. Tu zaczyna się mój problem - gdy jednostka do której się ubiegam wysłała pismo do Departamentu Kadr z prośbą o wydanie zaświadczenia - moja kandydatura ( jak i kandydatura pozostałych 10 rezerwistów z różnych jednostek - morskich, lądowych a nawet specjalnych) została odrzucona. Jakoś ciężko jest mi się porozumieć z paniami sekretarkami odbierającymi telefony do Departamentu aby zrozumiały powagę sytuacji i zazwyczaj nic tych rozmów nie wynika. Dlatego zwracam się z prośbą - czy orientuje się ktoś na forum jaka może być przyczyna odrzucenia 11 wniosków, czy jest to jakaś zmiana w prawie że żołnierze rezerwy nie mogą wstąpić ponownie do wojska, czy było to tylko jednorazowe? Za jakiekolwiek informacje dziękuję.
K.
kazimierz88

Informacja

Ten wątek ma 7 odpowiedzi

Musisz być zalogowany, aby zobaczyć wszystkie posty w tym wątku.

Zarejestruj się lub Zaloguj się

Wróć do Tematy nowych użytkowników